info@pracovniporadna.cz

Pracovněprávní poradenství po telefonu NEPOSKYTUJEME. Před odesláním dotazu si pomocí klíčového slova vyhledejte, zda už jsme na podobný dotaz neodpovídali a případně si přečtěte odpověď, která už na webu je.
Pro zaslání dotazu využijte prosím kontaktního formuláře níže.  Pracovní poradna je mojí volnočasovou aktivitou, JE TEDY MOŽNÉ, ŽE ODPOVĚĎ NA VÁŠ DOTAZ DOSTANETE AŽ PO NĚKOLIKA DNECH. Pokud na odpověď spěcháte, máte toho na srdci víc nebo potřebujete specifickou radu v konkrétním případě, obraťte se na jakoukoliv advokátní kancelář. Pokud potřebujete daňové, mzdové nebo účetní poradenství, obraťte se na specializované poradce.

Odesláním dotazu SOUHLASÍTE S JEHO ANONYMNÍM UVEŘEJNĚNÍM NA WEBU PORADNY, aby odpověď na něj mohla zdarma pomáhat nejen vám, ale i ostatním. Prosím, zkontrolujte si, že jste svou mailovou adresu napsali správně. V opačném případě vám moje odpověď nedojde.

11 + 4 =

J

Institut pro mediaci a pracovní vztahy s.r.o.
K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů ze smlouvy o poskytování služeb je podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů, příslušná Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou uvedeny na webových stránkách www.coi.cz