Publikování

Nově můžete na našich webových stránkách, které každý měsíc navštíví přibližně 15.000 unikátních návštěvníků, také publikovat váš původní text, který se bude tématicky vztahovat k zaměření našeho webu. Zaujalo vás to? Podívejte se o kousek níž na podmínky.

Publikační podmínky

Jaké texty publikujeme?

Na našich webových stránkách, www.pracovniporadna.cz, publikujeme jakékoli původní (tedy nikoli dříve publikované) texty, které se vztahují k práci, bezpečnosti práce, pracovnímu právu, sociálnímu zabezpečení, mzdové agendě apod. Může jít například o odborné články, komentáře, rozbory soudních rozhodnutí.

 

Jak dlouhý má text být?

Zaslaný text by neměl být kratší než 300 slov. Může být delší? Určitě ano, ale texty, které budou delší než 1000 slov rozdělíme do více dílů.

 

Budete mi do textu zasahovat?

Spíše ne. Jazykovou korekturu provádět nebudeme, věříme, že texty budou odpovídat pravidlům českého pravopisu. Vyhrazujeme si právo text nepublikovat, a to především v případech, kdy se tematicky nebude hodit na náš web nebo nebudeme souhlasit s jeho obsahem. Především nebudeme publikovat texty, které propagují násilí, nesnášenlivost, podněcují k diskriminaci apod.

 

Co za to?

Na oplátku vám nabízíme možnost udělat si pod příspěvkem reklamu. Můžete napsat pár vět o sobě, přidat fotografii nebo logo a samozřejmostí je i zpětný odkaz na váš web, na vaši službu či produkt. Připomínáme, že na naše webové stránky přijde každý měsíc přibližně 15 tisíc unikátních uživatelů. To nezní úplně špatně, no ne?

 

Kam text poslat?

V případě, že se rozhodnete u nás svůj text publikovat, napište nám e-mail na adresu info@impv.cz. Do těla e-mailu napište pár řádků o sobě, přiložte fotku nebo logo a samozřejmě soubor s textem, ideálně v některém z editovatelných formátů. My vám do 3 pracovních dnů dáme vědět, jestli váš text budeme publikovat nebo ne. Okamžikem našeho kladného vyjádření nabýváme výhradní licenci k rozmnožování a šíření vašeho textu, a to bez ohledu na formu takového šíření.

 

Máte dotazy? Potřebujete doplňující informace? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese info@impv.cz.